• SMS |
  • Hakkımızda

Hakkımızda

y1242354
No alt text No alt text

15+

Yıllık Tecrübe
BİZ KİMİZ?

Firmamız 2008 yılında Samsun’un Tekkeköy ilçesinde kurulmuştur. Metal, plastik ve geri dönüşüm sektöründe birçok paydaşımızla ticari ilişkilerini çözüm odaklı geliştirmektedir. Şu anda Tekkeköy Hurdacılar Sanayi Sitesi’nde 3.000 metrekare alan içerisinde Metal ve Geri Dönüşüm alım-satım depomuz faaliyet göstermektedir. Samsun-Ordu Karayolu 12. km’sinde bulunan 9500 metrekarelik alanda da şehirlerin alt ve üst yapısında kullanılan plastik malzemelerinin satışını gerçekleştirmekteyiz. Karadeniz’in dünyaya açılan stratejik kenti Samsun’dan geniş ve güçlü lojistik ağımızla paydaşlarımıza ulaşım çözümleri sunmaktayız. Şehirlerin büyümesine ve gelişmesine katkı sunarken, amacımız müşteri memnuniyeti odaklı çözüm üreten, teknolojiyi takip eden, kaliteli ürün portföyünden asla taviz vermeyen bir tedarikçi olmak ve bu doğrultuda kendimizi sürekli geliştirmek ve yenilemektir.

İletişim
shape-1 shape-2

ÜRÜNLERİMİZİ İNCELEYİN!

Tekkeköy’ün Güvendiği İnşaat ve Geri Dönüşüm Partneri

 

2008 yılından bu yana, Samsun’un Tekkeköy ilçesinde, inşaat ve geri dönüşüm sektörlerinde hizmet vermenin gururunu yaşıyoruz. Hem yerel hem de ulusal ölçekteki paydaşlarımızla çözüm odaklı, güçlü ve sürekli ilişkiler kurarak, sektörün öncüleri arasında yerimizi aldık.

Ürünlerimiz:

Koruge Boru: Dayanıklılığı ve uzun ömürlülüğüyle bilinen koruge borularımızla alt yapı çalışmalarınızda güven içinde olun.
Drenaj Boru: Her türlü zemine uygun, yüksek kalitede drenaj borularımızla su taşkınlarına son!
Kangal Boru: Esnek yapısıyla montajı kolay, uzun ömürlü kangal borularımızla kaliteli çözümler üretiyoruz.
Su Depoları: Sağlam ve hijyenik su depolarımızla su ihtiyaçlarınızı güvence altına alın.
GPA Kaplin: Dayanıklı ve uzun ömürlü GPA kaplinlerimizle boru bağlantılarınızı sağlama alın.
PVC Boru: Hafif, dayanıklı ve uzun ömürlü PVC borularımızla tüm ihtiyaçlarınızı karşılıyoruz.
Çelik Kapı: Güvenliğiniz için tasarlanmış, şık ve dayanıklı çelik kapılarımızla evleriniz ve iş yerleriniz koruma altında.
Lambiri: Estetik ve fonksiyonelliği bir araya getiren lambirilerimizle mekanlarınıza değer katın.
Kornij: Evinizin estetiğini tamamlayan kornij çeşitlerimizle şıklığı yakalayın.


Neredeyiz?


Tekkeköy Hurdacılar Sanayi Sitesi’nde geniş metal ve geri dönüşüm alım-satım depomuzla hizmetinizdeyiz. Aynı zamanda Samsun-Ordu Karayolu 12. km’de bulunan geniş arazimizle plastik malzeme satışında da yanınızdayız.

Karadeniz’in stratejik noktası Samsun’dan, tüm Türkiye’ye güçlü lojistik ağımızla hizmet veriyor, şehirlerin gelişimine katkıda bulunuyoruz. En üst seviye müşteri memnuniyeti için çalışıyor, teknolojiyi yakından takip ediyor ve kaliteli ürün portföyümüzle sektördeki yerimizi her geçen gün daha da güçlendiriyoruz.

Bize güvenin, çünkü biz, kalitenin ve güvencenin adresiyiz!

WhatsApp