Bizden Haberler, Blog

Giresun Drenaj Boru Toptancısı (Delikli Drenaj Boru)

GİRESUN DRENAJ BORU TOPTANCISI (DELİKLİ DRENAJ BORU)

         Giresun Karadeniz bölgesinin bol yağış alan illerinden birisidir. Bol yağışlı ve sulu arazilere sahip olan Giresun’da tarlaların balçıklaşmasını önlemek amacıyla drenaj uygulaması tercih edilmektedir. İnşaat temellerinden de suyun bulunmasını çözmek için temelden suyun aktarılması içinde kullanılmaktadır. Maden ocaklarında da kullanıma uygun drenaj boruları bulunmaktadır. İhtiyaca göre 3 çeşit bulunan drenaj borularıyla şu şekildedir.

  • Pe100 drenaj boru
  • Koruge drenaj boru
  • PVC drenaj boru

Kullanım alanına göre tercih edilen drenaj borularının hepsinin teminini sağlayan SMS Metal Plastik’e ulaştığınızda sizlere uygun olan boru hakkında bilgi verilmektedir.

Birçok alanda tercih edilmesinin en büyük sebebi malzemenin kalitesi ve her şantiye ortamına uyum sağlayabilmesidir. Esnek ve hafif yapısı sayesinde nakliyesinde birçok kolaylık sağlamaktadır. İstiflenmesinde hem alandan hem ağırlıktan tasarruf sağlar.

Zemine döşenme açısından hafif yapısıyla ağır iş makinelerine ihtiyaç duymaz. Montajı kolay olduğu için iş gücünden tasarruf sağlar. Açık renkli iç yapısı sayesinde kamera ile arıza tespit edilir ve onarılır.

Altyapıda olarak kullanılabilen drenaj borular uzun ömürlüdür. İçerdiği hammaddelerden kaynaklı olarak en az 50 yıl ömrü bulunmaktadır. Kullanım yoluna bağlı olarak 100 yıla kadar kullanılabilir.

Hammadde içeriği sayesinde agresif kimyasallara karşı dirençlidir. Esnek yapısı ve iç yapısı sayesinde katı partiküllerin birikip çatlama yapmasını önlemektedir.

 

 

 

Giresun Drenaj Boru Toptancısı (Delikli Drenaj Boru)

Koruge Boruları ve tüm ek parçalarını SMS Metal Plastik A.Ş’den temin edebilirsiniz.

Telefonla bilgi almak için hemen Bizi Arayın ! 0362 256 34 55

Adres: Selyeri Mah. 1568. Sok. No:1 Tekkeköy/SAMSUN

Çay Mah. 600.Cad. Hurdacılar 7A/2 Tekkeköy Samsun

Hafta İçi ve Cumartesi – 08:00 ile 19:00 arası açık…
(Pazar Kapalı)

 

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir