Bizden Haberler, Blog

Çorum Drenaj Boru Toptancısı (Delikli Drenaj Boru)

 

Zemin üstü ve altında istenmeyen sular her şantiyenin sorunudur. Tarım alanlarında balçıklı zemin ve çamurda ciddi bir sorun teşkil etmektedir. Tabanında su bulunan veya inşaat temellerinde su bulunan durumlar gibi bir çok sorun Drenaj Boru sistemleriyle çözülmektedir. Müşterinin talebi ve projenin ihtiyacı göz önünde bulunarak PE100, Koruge veya PVC drenaj çözümleri seçilmelidir. Uygulanması ve zemine yerleştirmesi kolay olan drenaj borular beton ve demir borulara göre çok fazla avantajlıdır.

Uzun ömürleriyle dikkat çeken Drenaj Borular darbelere ve yer hareketliliklerine esnek yapısı sayesinde dayanıklıdırlar. Ayrıca hammaddesinde bulunan polietilen sayesinde drenaj borular zararlı ve agresif kimyasal suların boruyu aşındırmasını önler. Bu sayede içinde kimyasal atıkta taşınmasını sağlar.

Hafif ve dayanıklı yapısı borunun uygulanmadan önce taşınması ve istiflenmesinde işgücünden, yerden ve ağırlıktan tasarruf sağlar. Hafifliği toprağa uygulanma aşamasında ağır iş makineleri kullanılmasından kaçınmanızı sağlar. Ayrıca uygulanacak zemin kumlu bir araziyse alternatiflerinin aksine filtre gerektirmezler.

DIN 4262-1 tarafından belirlenmiş standartlara uygun bir şekilde imalatı yapılan drenaj borular projenin ihtiyacına göre kangal yapıya uygulanacak delikler sayesinde temizlik aşamasında birçok kolaylık sağlar. İç yüzeyi genelde sarı olan drenaj borular oluşabilecek sorunlara karşı kamera sistemleri sayesinde çözümlere olanak sağlar. Bütün sistemin kaldırılması yerine kameranın iç yüzeyde hareketiyle sorun tespit edilip çözülür.

 

Çorum Drenaj Boru Toptancısı (Delikli Drenaj Boru)

Koruge Boruları ve tüm ek parçalarını SMS Metal Plastik A.Ş’den temin edebilirsiniz.

Telefonla bilgi almak için hemen Bizi Arayın ! 0362 256 34 55

Adres: Selyeri Mah. 1568. Sok. No:1 Tekkeköy/SAMSUN

Çay Mah. 600.Cad. Hurdacılar 7A/2 Tekkeköy Samsun

Hafta İçi ve Cumartesi – 08:00 ile 19:00 arası açık…
(Pazar Kapalı)

 

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir