Bizden Haberler, Blog

Bölgenin Güçlü Firması: SMS Metal Plastik A.Ş.

SMS Metal Plastik A.Ş kısa sürede bölge genelinde yaptığı çalışmalarla hizmet ağını genişleterek bölge geneline sevkiyatlara başladı.

 

Uzun yıllar metal sektöründe faaliyet gösteren Sevinç Metal, Samsun’un Tekkeköy ilçesinde yaptığı 20 Milyon Liralık yatırımın ardından SMS Metal Plastik A.Ş ile birlikte plastik sektöründeki yerini aldı.

 

SMS Metal Plastik A.Ş Satış ve Pazarlama Müdürü Murat Yördem, “Karadeniz Bölgesi’nin güçlü toptancıları arasındaki yerimizi hurdacılık sektöründen sonra, plastik sektöründe de başarılı bir şekilde ispatladık. Güçlü finansal yapımız ürün çeşitlilik anlamında hizmet vermeye devam ediyor. Vizyonumuz, her daim hizmet ve ürün anlayışını arz ve talep dengesiyle istikrarlı bir şekilde üst seviyelere çıkarmak. Hizmet ağımızı genişletmek için çalışmalarımız aralıksız sürüyor” dedi.

 

MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ HER DAİM ÖN PLANDA

Müşteri memnuniyetinin her zaman ön planda olduğunu belirten Yördem, “Ürün yelpazemizi her geçen gün genişleterek pazardaki talep doğrultusunda yüksek hedeflere ulaşarak, maksimum hizmet anlayışını, kaliteyi kendimize ilke edindik. Müşteri memnuniyetini her daim ön planda tutarak istikrarlı bir şekilde ilerliyoruz” diye konuştu.

 

EN ÖNEMLİ HEDEF BÖLGEMİZDE ÜRETMEK..!

Şehirlerin inşasında alt ve üst yapıda kullanılan plastik malzemelerin üretiminin yapıldığı bir fabrikayı Karadeniz Bölgesine kazandırmak istediklerini belirten SMS Metal Plastik A.Ş Satış ve Pazarlama Müdürü Murat Yördem, “Şirketimiz toptancı statüsünü daha üst seviyelere taşıyarak, gelecek hedefleri arasına Karadeniz Bölgesi’ne güçlü bir fabrika ağı kurmayı planlıyoruz. Bu hedefimizi daha ilk günden açıklamıştık. Bölgemizde üretim en önemli hedefimiz. Bölgemizde ilk fabrika için ön çalışmalarımız başladı.” Dedi.

 

 

Kaynakça;

Samsun Son Dakika

Hedef Halk Gazetesi

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir