Blog

BARTIN KORUGE BORU VE EK PARÇALARI TEMİNİ

BARTIN KORUGE BORU VE EK PARÇALARI TOPTANCISI

TSE ve Uluslar arası standartlarına uygun bir şekilde üretilen Koruge Borularını Bartın’dan bizim aracılığımızla sipariş edebilirsiniz. İhtiyaç halinde iki türlü birleştirme metodu uygulanarak sızdırmazlık sağlanan koruge borularımızın birleştirme yöntemleri şunlardır.

  • Muflu
  • Manşon

Koruge Boru Nerede Kullanılır ?

  • Yağmur Suyu
  • Atık Su (Kanalizasyon)
  • Atık Su (Endüstriyel)
  • HES (Su iletim)
  • Drenaj
  • Kimyasal

Neden Koruge Boru Tercih Edilir ?

Kullanım alanları düşünüldüğünde korozyona( Oksitlenme, kireçlenme vb.) karşı dayanıklı bir boru seçmek zorundalığı ortaya çıkıyor.  Polietilen hammaddesi ile üretilen Koruge Boruları, bu tip kimyasal tepkimelere karşı oldukça güvenlidir. Güneşten kaynaklı ultraviole ışınları (UV)na karşıda güvenli olan koruge boruları sayesinde uzun yıllar boyunca güvenle kullanılır. 0.5 bar basınç altında muflu veya manşon birleştirme kullanılarak yapılan uygulamalarda minimum 50 olmak üzere 100 yıla kadar yapısını muhafaza eder. Sızdırmazlığı 0.5 bara kadar geçerlidir. Uzun ömürlü olmasından dolayı oldukça kullanışlıdır.

Hammaddesinin hafifliği ve esnekliği sayesinde taşınırken ve uygulama esnasında boruda azalma-noksanlık meydana gelmemektedir. Bu sayede ne kadar boruya ihtiyacınız varsa o kadar sipariş edersiniz.

Borunun esnekliği sayesinde yer hareketliliklerinden( deprem vs.) çok az etkilenir buda zor şartlar altında kullanıma uygun hale getirir.

Borunun iç dizaynının açık renkte yapılması kamera ile arıza kontrolünü yapabilmemizi sağlar.

Montajının kolaylığı sayesinde kısa sürede işçilik biter ve ağır makinelere ihtiyaç duymayız. Buda maliyetlerin düşmesini sağlar.

BARTIN KORUGE BORU VE EK PARÇALARI TOPTANCISI

Koruge Boruları ve tüm ek parçalarını SMS Metal Plastik A.Ş’den temin edebilirsiniz.

Telefonla bilgi almak için hemen Bizi Arayın ! 0362 256 34 55

Adres: Selyeri Mah. 1568. Sok. No:1 Tekkeköy/SAMSUN

Çay Mah.  600.Cad. Hurdacılar 7A/2 Tekkeköy Samsun

Hafta İçi ve Cumartesi – 08:00 ile 19:00 arası açık…
(Pazar Kapalı)